Zmagasz się z brakiem płynności finansowej w Twojej firmie?
Sprawdź bezpłatnie faktoring. Otrzymasz nawet do 95% wartości faktury!

wiarygodność

Oferty faktorów przeanalizowane przez 10 dyrektorów finansowych i właścicieli firm

aktualność

Oferty firm faktoringowych badamy co najmniej raz na miesiąc

szybkość działania

Nie tracisz czasu na poszukiwania firmy faktoringowej - otrzymujesz gotówkę bez opóźnień

indywidualna oferta

Dopasowana do Twojej firmy, jej aktualnej sytuacji i planów rozwojowych

BEZPŁATNE ZAPYTANIE O FAKTORING

Informacje o firmie BGŻ BNP Paribas Faktoring

BGŻ BNP Paribas faktoring

UWAGA: za zgłoszenie do BGŻ BNP Paribas za pośrednictwem formularza z naszej strony otrzymacie Państwo zniżkę na prowizji wstępnej!

Faktoring od BGŻ BNP Paribas Faktoring to:

 • dobre ceny – dostosowane do profilu klienta i jego oczekiwań
 • przejrzysta struktura opłat – klient może bez problemu zorientować się w opłatach i wyliczeniach związanych z realizacją umowy faktoringu
 • elastyczne i indywidualne podejście – dzięki ekspertom, którzy mają kontakt z klientem.

Oferta faktoringowa BGŻ BNP Paribas Faktoring:

 • Faktoring pełny

  To usługa w ramach której bank: finansuje należności Klienta, prowadzi windykację miękką, zabezpiecza ryzyko niewypłacalności kontrahentów Klienta, zabezpiecza ryzyko braku zapłaty nawet do 100% wartości faktury

 • Faktoring niepełny

  To usługa w ramach której bank finansuje należności, prowadzi windykację miękką, zarządza należnościami, ewidencjonuje i rozlicza spłaty. W przypadku braku zapłaty, po upływie terminu płatności i okresie tolerowanego opóźnienia podczas którego prowadzona jest windykacja miękka, Klient zwraca środki za finansowaną uprzednio fakturę.

 • Data Faktoring

  Usługa dedykowana dla Klientów charakteryzujących się szerokim portfelem drobnych odbiorców, gdzie specyfika rozliczeń z odbiorcami ma najwyższy priorytet. W tym przypadku całość rozliczeń z kontrahentami pozostaje po stronie Klienta. Data faktoring może przyjmować formę faktoringu niepełnego lub faktoringu pełnego.

 • System Client Manager

  Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, bank wdrożył nowoczesny system obsługi transakcji faktoringowych. Client Manager, to system służący elektronicznej wymianie danych, który eliminuje potrzebę wymiany dokumentów papierowych między nami, a Klientami. Moduł raportowy będący częścią tego systemu pozwala analizować i skutecznie zarządzać umową faktoringową.

Informacje o BGŻ BNP Paribas Faktoring

Bank BGŻ BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Bank kieruje swoje usługi również do przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego. Specjalizuje się w finansowaniu rolnictwa, gospodarki żywnościowej oraz infrastruktury regionalnej. Klientom segmentu bankowości prywatnej proponuje kompleksową ofertę w zakresie ochrony, optymalizacji i pomnażania majątku. Klienci Banku mogą również korzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego.

UWAGA: za zgłoszenie do BGŻ BNP Paribas za pośrednictwem formularza z naszej strony otrzymacie Państwo zniżkę na prowizji wstępnej!

Oferta firmy

 • bankowe procedury oceny
 • bardzo dobre ceny
 • monitoring płatności
 • dostęp w całym kraju
 • rozpoznanie rynku rolnego
 • zniżka dla zgłoszeń z rankingfirmfaktoringowych.pl

Chcesz otrzymać porównanie ofert uwzględniające tę firmę?

Masz pytania?

Skontaktuj się

Dragon Finance Sp. z o.o.
ul. Sienna 72A/1602
00-833 Warszawa
e-mail: biuro@dragonfinance.pl