Zmagasz się z brakiem płynności finansowej w Twojej firmie?
Sprawdź bezpłatnie faktoring. Otrzymasz nawet do 95% wartości faktury!

wiarygodność

Oferty faktorów przeanalizowane przez 10 dyrektorów finansowych i właścicieli firm

aktualność

Oferty firm faktoringowych badamy co najmniej raz na miesiąc

szybkość działania

Nie tracisz czasu na poszukiwania firmy faktoringowej - otrzymujesz gotówkę bez opóźnień

indywidualna oferta

Dopasowana do Twojej firmy, jej aktualnej sytuacji i planów rozwojowych

BEZPŁATNE ZAPYTANIE O FAKTORING

Informacje o firmie Raiffeisen Polbank S.A.

raiffeisen faktoring

Faktoring od Raiffeisen Polbank to:

 • dobre ceny – dostosowane do profilu klienta i jego oczekiwań
 • przejrzysta struktura opłat – klient może bez problemu zorientować się w opłatach i wyliczeniach związanych z realizacją umowy faktoringu
 • elastyczne i indywidualne podejście – dzięki ekspertom, którzy mają kontakt z klientem.

Oferta faktoringowa Raiffeisen Polbank (Raiffeisen Faktoring):

 • Faktoring z regresem (niepełny)

  To usługa, w ramach której bank wykupuje faktury przed ich terminem płatności. Po terminie płatności, w tzw. okresie regresu w przypadku braku płatności od kontrahenta bank prowadzi działania monitorujące i windykujące zaległe płatności. Po upływie okresu regresu w przypadku braku płatności od kontrahenta, bank może zwrócić się do Klienta o zwrot otrzymanej zaliczki, czyli dokonuje regresu. Faktoring niepełny to jednocześnie  finansowanie, rozliczanie należności, raportowanie i windykacja miękka.

 • Faktoring bez regresu (Pełny Plus)

  To usługa, w ramach której bank wykupuje faktury przed terminem ich płatności z przejęciem ryzyka braku zapłaty. Bezpłatnie przeprowadza wstępną weryfikację kontrahentów bez konieczności dostarczania ich dokumentów finansowych. Jest to jedyne rozwiązanie na rynku, w którym zarówno finansowanie jak i przejęcie ryzyka jest oferowane przez bank bez udziału ubezpieczyciela. Klient od początku zna całkowity koszt sprzedaży danej faktury bez odsetek za opóźnienie, bez opłat windykacyjnych, bez kosztów stałych.

 • Faktoring bez regresu (Faktoring Pełny z Ubezpieczeniem)

  Faktoring pełny z ubezpieczeniem (bez regresu) to usługa w ramach której bank wykupuje faktury przed terminem ich płatności. Dodatkowo bank przejmuje ryzyko braku płatności za faktury przez kontrahentów, a ryzyko niewypłacalności kontrahenta ubezpiecza w ramach  polisy banku zawartej z towarzystwem ubezpieczeniowym. Faktoring pełny to kompleks usług takich jak finansowanie, obsługa należności, raportowanie i przejęcie ryzyka niewypłacalności kontrahenta.

 • Faktoring odwrotny

  Faktoring odwrotny to nowoczesne rozwiązanie dla firm, polegające na finansowaniu ich zobowiązań handlowych wyrażonych w różnych walutach. Dzięki zapłacie faktur przez bank nawet przed terminem płatności, firma zyskuje dłuższy termin płatności oraz możliwość otrzymania rabatu od dostawcy! Usługa skierowana jest do firm o obrotach powyżej 4 mln PLN, które już współpracują ze stałymi dostawcami, bądź planują nawiązać taką współpracę.

 • Faktoring samorządowy

  Faktoring samorządowy to produkt skierowany do dostawców towarów i usług działających na zlecenie jednostek samorządu terytorialnego (gmin, powiatów, województw). Jest odmianą usługi faktoringu pełnego (bez regresu), w ramach której bank wykupuje faktury przed terminem ich płatności. Dodatkowo bank przejmuje ryzyko braku płatności za faktury przez jednostki samorządu terytorialnego. Faktoring samorządowy to kompleks usług takich jak finansowanie, obsługa należności, raportowanie i przejęcie ryzyka niewypłacalności kontrahenta.

   

  Informacje o Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Bank Polska S.A., obecny na rynku pod nazwą Raiffeisen Polbank, rozpoczął działalność w 1991 roku jako jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jakie pojawiły się w Polsce, wspierając demokratyczne i wolnorynkowe przemiany. W początkowym okresie Bank koncentrował się na wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw oraz na obsłudze zamożnych klientów indywidualnych. Obecnie oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm – od mikro do największych korporacji. Zajmuje czołowe pozycje w wielu segmentach rynku finansowego, m.in. faktoringu, leasingu, wymiany walutowej, instrumentów finansowania handlu czy płatności mobilnych.

W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodzą: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. 

Z usług Banku korzysta 700 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci ponad 300 placówek na terenie całej Polski. Bank oferuje posiadaczom rachunków także możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej, a także systemy bankowości elektronicznej.

Oferta firmy

 • dobre ceny
 • monitoring płatności
 • bankowe procedury
 • przejrzysta struktura opłat
 • ogólnopolska sieć oddziałów
 • finansowanie w walutach obcych

Chcesz otrzymać porównanie ofert uwzględniające tę firmę?

Masz pytania?

Skontaktuj się

Dragon Finance Sp. z o.o.
ul. Sienna 72A/1602
00-833 Warszawa
e-mail: biuro@dragonfinance.pl