O nas

Dragon Finance, właściciel portalu rankingfirmfaktoringowych.pl jest  niezależną ogólnopolską instytucją analityczną i konsultingową powołaną w celu świadczenia usług doradczych z zakresu rozwiązań faktoringowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, a także korporacji.

Koncentrujemy się na szybkiej i efektywnej diagnozie potrzeb faktoringowych firm i pozyskaniu najkorzystniejszego źródła finansowania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Jako niezależny doradca kierujemy się tylko i wyłącznie interesem naszego Klienta.

Doradzamy Klientom w doborze optymalnego w ich sytuacji sposobu finansowania należności, aktywnie współpracujemy z licznymi instytucjami faktoringowymi w celu wyboru najkorzystniejszej oferty.

Dragon Finance tworzą pracownicy, którzy dysponują cennym doświadczeniem  nie tylko w pozyskiwaniu różnorodnych typów finansowania ale też w dziedzinie transakcji handlowych. Zespół ten wnosi niepowtarzalne na rynku kompetencje i jakość na każdym polu współpracy z Klientem.

Dzięki naszemu doradztwu nie tylko zyskasz wygodne i elastyczne źródło finansowania ale także uzyskasz najkorzystniejszą ofertę faktoringową na rynku.

BEZPŁATNE ZAPYTANIE O FAKTORING

wiarygodność

Oferty faktorów przeanalizowane przez 10 dyrektorów finansowych

bezpieczeństwo

Twoje dane bezpiecznie przechowywane w bazie danych

szybka procedura

Nie tracisz czasu na poszukiwania faktora - zbierasz gotówkę bez opóźnień

dedykowana oferta

Dopasowana do Twojej firmy i jej planów rozwojowych
Share Button
Kategorie
Masz pytania?

Skontaktuj się

Dragon Finance Sp. z o.o.
ul. Żelazna 67 lok.77
00-871 Warszawa

tel. 22 252 64 00
e-mail: biuro@dragonfinance.pl
Polityka prywatności